0 66 2020/09/15
هتل داریوش کیش(5 ستاره)

هتل داریوش کیش(5 ستاره)

⭐⭐⭐⭐⭐هتل داریوش کیش(5ستاره)

در جزیره کیش مهمان یکی ازبی نظیرترین هتل های ایران باشید.اقامتگاهی 5 ستاره که نمادی از شکوه فرهنگ و تمدن ایرانیان باستان است.هتل داریوش از زیباترین مراکز اقامتی کیش است که در معماری اش تاریخ کهن ایران زمین را به رخ جهانیان می کشد.

اهل خرید باشید و یا بازارگردی این هتل انتخاب خوبی برای شماست چرا که با اقامت در این هتل در نزدیکی بازارهای پردیس قرار دارید و دسترسی خوبی به بازارهای مرجان و زیتون خواهید داشت.

اگر دلتان می خواهد در طلوع صبح چشمانتان رو به منظره ای از دریا باز شود در اتاق های دبل،توئین و یا رویال سوئیت رو به دریا اقامت کنید و یا ویلاهای ساحلی را برای استراحت برگزینید. اما اگر چشم انداز رو به باغ برایتان چشم نوازتر است اتاق ها و سوئیت های رو به باغ را رزرو کنید.

از ویژگی های خوب این هتل قرارگیری در مسیر دوچرخه سواری است.شما می توانید بوسیله دو چرخه ای که در پشت عمارت اصلی هتل در اختیار شما قرار می گسرد با این مسیر همراه شوید.در این جاده علاوه بر اینکه از استشمام بوی دریا و تماشای این آبی همیشه فارس لذت می برید خود را به بازی های آبی کیش برسانید و یا با پیمودن چند کیلومتر در سمت چپ هتل به اسکله تفریحی جزیره بروید.زمین تنیس نیز در ضلع شمالی هتل قرار گرفته است و برای ساعاتی می تواند شما را سرگرم کند.از دیگر تفریحات هتل استخر مخصوص آقایان،سالن های بیلیارد و بدن سازی،پینگ پونگ،قایق سواری و ماساژ تایلندی و غواصی اختصاصی است که همه در نمونه ساختن این هتل نقش بسزایی دارند.از امتیازات هتل داریوش تورهای گردشگری است که مهمانانش را به بازدید از باغ پرندگان،پارک دلفین ها،کشتی تفریحی،کنسرت ها،گشت دور جزیره و کلاسیک شو دعوت می کند.

شما می توانید در دو رستوران آپادانا و پاسارگاد انواع غذاهای ایرانی،فرنگی و دریایی و همچنین فست فود نوش جان کنید و از طعم غذاهای متفاوت و متنوع لذت ببرید.

آدرس هتل داریوش:کیش،میدان داریوش،هتل بزرگ داریوش

هتل داریوش کیش

مطالب مرتبط